HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA PAŹDZIERNIK/LISTOPAD 2018 R.

Telefon kontaktowy
76 8315-182, 503901148,
www.grebocickie.pl                                                                                                                                                          UWAGA!!!!      
W przypadku rezygnacji z zapisanych wcześniej przez Państwa zajęć, proszę o informację
.

Dzień

Godzina

Grupa

Miejsce

Rodzaj zajęć

27.10

Sob.

17.00

I,II

Sala widowiskowa GOK

Warsztat śpiewania pieśni patriotycznych  z okazji   11 Listopada

P. Aneta Marciniak i Krzysztof Cybula

28.10

Niedz.

12.15-21.00

Wyjazd z parkingu przy kościele

I,II

Teatr Muzyczny                 „Capitol” we Wrocławiu.
Czas spektaklu 3,5 h.

„Mistrz i Małgorzata ” – operetka

Zapisy i wpłaty do 26.10 
 
Koszt   25 zł

Liczba miejsc ograniczona

LISTOPAD

05.11

Pon.

15.45-16.30

lub

16.45-17.30

I,II

Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

„Trzymaj formę”- gimnastyka

P. Urszula Szocik

05.11

Pon.

17.45-19.15

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

„Młodzi duchem” -warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

07.11

Śr.

15.30-16.30

Podstawowa

Gimnazjum                           sala informatyczna

Informatyka

P. Roman Rutkowski

08.11

Czw.

16.30-18.00

I,II

Sala widowiskowa GOK

Religie Współczesnego Świata – Islam”

wykład

P. Michał Urbanowski

09.11

Pt.

10.30-12.00

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

„Konsonans”  P. Jakub Kowalczyk

09.11

Pt.

15.30-16.30

Podstawowa

Gimnazjum                             sala językowa

Lektorat języka angielskiego                         P. Renata Pelczar                                      

09.11

Pt.

16.30-17.30

Zaawansowana

Gimnazjum                             sala językowa

Lektorat języka niemieckiego     
P. Bartosz Pszonka

11.11

Niedz.

15.45

I,II

Park w Grębocicach

„Grębocice dla NIEPODLEGŁEJ”

12.11

Pon.

16.45-17.30

I,II

Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

„Zumba”

P. Monika Korycińska

12.11

Pon.

17.45-19.15

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

„Młodzi duchem” -warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

13.11

Wt.

14.00- 15.00

Sekcja rzeźby

Centrum Aktywności Społecznej

 

„Rzeźba w drewnie” – warsztaty

P. Adam Januszak

Spotkanie organizacyjne dla osób zainteresowanych

14.11

Śr.

10.30-12.30

Sekcja ceramiki

Centrum Aktywności Społecznej

„ Gliniany lampion – Cz.I ” – warsztaty

P. Katarzyna Sieradzka

Zapisy i wpłaty do 8.11.                      Koszt 15 zł

15.11

Czw.

16.30-18.00

I,II

Sala widowiskowa GOK

„W poszukiwaniu straconego sensu”

wykład

P. Magdalena Radajewska

16.11

Pt.

10.30-12.00

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

„Konsonans”   P. Jakub Kowalczyk

16.11

Pt.

15.30-16.30

Podstawowa

Gimnazjum                            sala językowa

Lektorat języka angielskiego                      P. Renata Pelczar                                      

16.11

Pt.

16.30-17.30

Zaawansowana

Gimnazjum                             sala językowa

Lektorat języka niemieckiego     
P. Bartosz Pszonka

19.11

Pon.

14.30-17.00

Jedziemy przez Kwielice  

I,II

Pływalnia Chrobry

„Aqua aerobic”

P. Marta Zacharzewska

Zapisy do 09.11

19.11

Pn.

17.45-19.15

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

„Młodzi duchem” – warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

20.11

Wt.

18.15-19.45

Warsztaty psychologiczne

Sala GOK

„W poszukiwaniu                        straconego sensu”

P. Magdalena Radajewska.

Zapisy do 15.11

Liczba miejsc ograniczona.

21.11

Śr.

15.30-16.30

Podstawowa

Gimnazjum                           sala informatyczna

Informatyka

P. Roman Rutkowski

22.11

Czw.

10.00-12.00

L ub

16.30-18.30

Sekcja rękodzieła

Pracownia plastyczna GOK

Wiklina papierowa „Polska jabłoń”- warsztaty

P. Marta Bartków-Gola

Zapisy do 14.11

Proszę o zabranie pistoletu do kleju na gorąco

23.11

Pt.

10.30-12.00

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

„Konsonans”   P. Jakub Kowalczyk

23.11

Pt.

15.30-16.30

Podstawowa

Gimnazjum                             sala językowa

Lektorat języka angielskiego                       P. Renata Pelczar                                      

23.11

Pt.

16.30-17.30

Zaawansowana

Gimnazjum                             sala językowa

Lektorat języka niemieckiego      
P. Bartosz Pszonka

26.11

Pon.

16.45-17.30

I,II

Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

„Zumba”

P. Monika Korycińska

26.11

Pon.

17.45-19.15

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

„Młodzi duchem” -warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

27.11

Wt.

14.00- 15.30

Sekcja rzeźby

Centrum Aktywności Społecznej

„Rzeźba w drewnie” – warsztaty

P. Adam Januszak

28.11

Śr.

14.30-17.00

Jedziemy przez Kwielice  

I,II

Pływalnia Chrobry

„Aqua aerobic”

P. Marta Zacharzewska

Zapisy do 20.11

29.11

Czw.

10.30-12.30

Sekcja ceramiki

Centrum Aktywności Społecznej

„ Gliniany lampion – Cz.II ” – warsztaty

P. Katarzyna Sieradzka

30.11

Pt.

10.30-12.00

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

„Konsonans”    
P. Jakub Kowalczyk

30.11

Pt.

16.00-19.00

Sekcja kulinarna

Sala GOK

„ Andrzejki na słodko ” – warsztaty

P. Małgorzata Długosz

Zapisy i wpłaty do19.11. Koszt 5 zł

Proszę o zabranie ściereczki, metalowej miski, deski do krojenia i noża