HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA GRUDZIEŃ 2018 R.

Proszę o zabieranie indeksów na wykłady.                                                                                                                                                            UWAGA!!!!   W przypadku rezygnacji z zapisanych wcześniej
przez Państwa zajęć, proszę o informację.

Telefon kontaktowy 76 8315-182, 503901148, www.grebocickie.pl

Dzień

Godzina

Grupa

Miejsce

Rodzaj zajęć

03.12

Pon.

15.45-16.30

lub

16.45-17.30

I,II

Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

„Trzymaj formę”- gimnastyka

P. Urszula Szocik

03.12

Pon.

17.45-19.15

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

„Młodzi duchem” -warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

04.12

Wt.

13.00-14.30

Sekcja rzeźby

Centrum Aktywności Społecznej

„Rzeźba w drewnie” – warsztaty

P. Adam Januszak

05.12

Śr.

15.30-16.30

Podstawowa

Gimnazjum- sala informatyczna

Informatyka

P. Roman Rutkowski

06.12

Czw.

10.00-12.00

lub

16.30-18.30

Sekcja rękodzieła

Pracownia plastyczna GOK

„Bombka 3D” „”- warsztaty

P. Marta Bartków-Gola

Zapisy do 26.11

Proszę o zabranie nożyczek i pistoletu do kleju na gorąco

07.12

Pt.

10.30-12.00

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

„Konsonans” P. Jakub Kowalczyk

07.12

Pt.

15.30-16.30

Podstawowa

Gimnazjum - sala językowa

Lektorat języka angielskiego 
   P. Renata Pelczar                                        

07.12

Pt.

16.30-17.30

Zaawansowana

Gimnazjum - sala językowa

Lektorat języka niemieckiego   
P. Bartosz Pszonka

10.12

Pon.

16.45-17.30

I,II

Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

„Zumba”

P. Monika Korycińska

10.12

Pon.

17.45-19.15

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

„Młodzi duchem” -warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

11.12

Wt.  

18.15-19.45

Warsztaty psychologiczne

Sala GOK

   „W poszukiwaniu straconego                            sensu”

P. Magdalena Radajewska.

Zapisy do 07.12

Liczba miejsc ograniczona.

12.12

Śr.

10.00-12.00

Sekcja ceramiki

Centrum Aktywności Społecznej

„ Anioł – Cz.I ” – warsztaty

P. Katarzyna Sieradzka
  Zapisy i wpłaty do     07.12.                  

Koszt 15 zł

13.12

Czw.

16.30-17.30

I,II

Sala widowiskowa GOK

„Moja mammografia”

wykład

P. Dorota Pędlowska-Wojciech

14.12

Pt.

10.30-12.00

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

„Konsonans”  
 P. Jakub Kowalczyk

14.12

Pt.

15.30-16.30

Podstawowa

Gimnazjum                             sala językowa

Lektorat języka angielskiego   
     P. Renata Pelczar                                      

14.12

Pt.

16.30-17.30

Zaawansowana

Gimnazjum                             sala językowa

Lektorat języka      niemieckiego
P. Bartosz Pszonka

16.12

Niedz.

13.30-22.30

Wyjazd z parkingu przy kościele

I,II

Rynek  

 

Opera Wrocławska, godz.18.00

Jarmark Bożonarodzeniowy

 

„Halka ” – opera Stanisława Moniuszki w j. włoskim

Zapisy i wpłaty do 11.12

   Koszt   35 zł

Liczba miejsc ograniczona

17.12

Pon.

14.30-17.00

I,II

Pływalnia Chrobry

„Aqua aerobic”

P. Marta Zacharzewska

Zapisy do 10.12

17.12

Pn.

17.45-19.15

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

„Młodzi duchem” – warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

 

18.12

Wt.

13.00-14.30

Sekcja rzeźby

Centrum Aktywności Społecznej

„Rzeźba w drewnie” – warsztaty

P. Adam Januszak

19.12

Śr.

15.30-16.30

Podstawowa

Gimnazjum -sala informatyczna

Informatyka

P. Roman Rutkowski

Przerwa świąteczna 20.12.2018 r. do 03.01.2019 r.