HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA STYCZEŃ 2019 R.

Proszę o zabieranie indeksów na wykłady.                                                                          

Telefon kontaktowy 76 8315-182, 503901148, www.grebocickie.pl                                                                                                                                                                    

UWAGA!!!!      
W przypadku rezygnacji z zapisanych wcześniej przez Państwa zajęć, proszę o informację.


Dzień

Godzina

Grupa

Miejsce

Rodzaj zajęć

04.01

Pt.

10.30-12.00

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

„Konsonans”  P. Jakub Kowalczyk

04.01

Pt.

15.30-16.30

Podstawowa

Gimnazjum - sala językowa

Lektorat języka angielskiego 
                  P. Renata Pelczar                                      

04.01

Pt.

16.30-17.30

Zaawansowana

Gimnazjum -sala językowa

Lektorat języka niemieckiego
 
P. Bartosz Pszonka

07.01

Pon.

15.45-16.30

lub

16.45-17.30

I,II

Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

„Trzymaj formę”- gimnastyka

P. Urszula Szocik

07.01

Pon.

17.45-19.15

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

„Młodzi duchem” -warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

08.01

Wt.

13.00- 14.30

Sekcja rzeźby

Centrum Aktywności Społecznej

 

„Rzeźba w drewnie” – warsztaty

P. Adam Januszak

09.01

Śr.

14.00-16.30

Jedziemy przez Kwielice  

I,II

Pływalnia Chrobry

„Aqua aerobic”

P. Marta Zacharzewska

Zapisy do 02.01

10.01

Czw.

16.30-18.00

I,II

Sala widowiskowa GOK

„Savoir-vivre - dobre maniery na co dzień i od święta”

wykład

dr Beata Kohlman

11.01

Pt.

10.30-12.00

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

„Konsonans”  -P. Jakub Kowalczyk

11.01

Pt.

15.30-16.30

Podstawowa

Gimnazjum -sala językowa

           Lektorat języka angielskiego                         P. Renata Pelczar                                      

11.01

Pt.

16.30-17.30

Zaawansowana

Gimnazjum -sala językowa

Lektorat języka niemieckiego  
P. Bartosz Pszonka

13.01

Niedz.

17.00

I,II

Kościół p.w.                           Św. Marcina                         w Grębocicach

„Noworoczna Gala Kolęd, Pastorałe i Piosenek Bożonarodzeniowych”

14.01

Pon.

16.50-17.35

I,II

Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

„Zumba”

P. Monika Korycińska

14.01

Pon .

17.45-19.15

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

„Młodzi duchem” – warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

15.01

Wt.

16.30-18.00

Warsztaty psychologiczne

Sala GOK

       ”Smutki i radości starości”

P. Magdalena Radajewska.

Zapisy do 11.01

Liczba miejsc ograniczona.

16.01

Śr.

15.30-16.30

Podstawowa

Gimnazjum -sala informatyczna

Informatyka

P. Roman Rutkowski

17.01

Czw.

16.30-18.00

I,II

Sala widowiskowa GOK

„Zaćma - objawy i leczenie”

OKULIS – Europejskie Centrum Okulistyczne

18.01

Pt.

10.30-12.00

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

„Konsonans”  -P. Jakub Kowalczyk

18.01

Pt.

15.30-16.30

Podstawowa

Gimnazjum -sala językowa

         Lektorat języka angielskiego                        P. Renata Pelczar                                      

18.01

Pt.

16.30-17.30

Zaawansowana

Gimnazjum -sala językowa

Lektorat języka niemieckiego       
P. Bartosz Pszonka

 

21.01

Pon.

15.45-16.30

lub

16.45-17.30

I,II

Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

„Trzymaj formę”- gimnastyka

P. Urszula Szocik

21.01

Pon.

17.45-19.15

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

„Młodzi duchem” -warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

22.01

Wt.

13.00- 14.30

Sekcja rzeźby

Centrum Aktywności Społecznej

„Rzeźba w drewnie” – warsztaty

P. Adam Januszak

23.01

Śr.

14.00-16.30

Jedziemy przez Kwielice  

I,II

Pływalnia Chrobry

„Aqua aerobic”

P. Marta Zacharzewska

Zapisy do 15.01

24.01

Czw.

10.0-12.00

Sekcja ceramiki

Centrum Aktywności Społecznej

„Anioły – Cz.II ” – warsztaty

P. Katarzyna Sieradzka

Kontynuacja zajęć z 12.12.2018r.

25.01

Pt.

17.00-21.00

I,II

Sala widowiskowa GOK

„Dzieci kwiaty – BAL KARNAWAŁOWY ” – impreza integracyjna.Każdego uczestnika obowiązuje przebranie
    (MODA LAT 60- 70tych)                                                             Występ grupy „Konsonans

Występ grupy „Młodzi duchem”

Koszt 15 zł.
Zapisy i wpłaty  od 02.01do 18.01.2019r.

27.01

Niedz.

17.00

I,II

Sanktuarium Maryjne

W Grodowcu

„Grodowieckie Ostatki”

Koncert

28.01

Pon.

16.50-17.35

I,II

Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

„Zumba”

P. Monika Korycińska

29.01

Wt.

13.00- 14.30

Sekcja rzeźby

Centrum Aktywności Społecznej

„Rzeźba w drewnie” – warsztaty

P. Adam Januszak

30.01

Śr.

15.30-16.30

Podstawowa

Gimnazjum -sala informatyczna

Informatyka

P. Roman Rutkowski

31.01

Czw.

9.00-12.00

lub

13.00-15.00

lub

16.30-18.30

 

Sekcja rękodzieła

Pracownia plastyczna GOK

„Kwiaty z wikliny papierowej” - warsztaty

P. Marta Bartków-Gola

Zapisy do 24.01

Proszę o zabranie pistoletu do kleju na gorąco