HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LUTY 2019 R.

Proszę o zabieranie indeksów na wykłady.        
Telefon kontaktowy 76 8315-182, 503901148, www.grebocickie.pl                                                                                                                                                                    
UWAGA!!!W przypadku rezygnacji z zapisanych wcześniej przez Państwa zajęć, proszę o informację

Dzień

Godzina

Grupa

Miejsce

Rodzaj zajęć

01.02

Pt.

 

9.45-10.30

10.30-12.00

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

„Konsonans”                                                             P.Jakub Kowalczyk

04.02

Pon.

15.45-16.30

lub

16.45-17.30

I,II

Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

„Trzymaj formę”- gimnastyka

P. Urszula Szocik

08.01

Wt.

13.00- 14.30

Sekcja rzeźby

Centrum Aktywności Społecznej

„Rzeźba w drewnie” – warsztaty

P. Adam Januszak

06.02

Śr.

10.00-12.00

Sekcja ceramiki

Centrum Aktywności Społecznej

„Wiosenna donica ” – warsztaty

P. Katarzyna Sieradzka

Zapisy i wpłaty do 28.01.                     Koszt 15 zł

07.02

Czw.

16.30-18.00

I,II

Sala widowiskowa GOK

Religie Współczesnego Świata – Hinduizm”wykład

P. Michał Urbanowski

08.02

Pt.

9.45-10.30

10.30-12.00

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

„Konsonans”   P. Jakub Kowalczyk

11.02

Pon.

16.50-17.35

I,II

Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

„Zumba”

P. Monika Korycińska

12.02

Wt.

16.30-18.00

Warsztaty psychologiczne

Sala GOK

”Rozmowy o przemijaniu”

P. Magdalena Radajewska.

Zapisy do 08.02

Liczba miejsc ograniczona.

13.02

Śr.

10.15-13.30

Jedziemy przez Kwielice

I,II

Kino Cinema

Głogów

Walentynkowe kino-  „Film niespodzianka”Koszt 10 zł.              Zapisy i wpłaty do 01.02

14.02

Czw.

10.00-12.00

lub

13.00-15.00

lub

16.00-18.00

Sekcja rękodzieła

Pracownia plastyczna GOK

„Walentynkowe łapacze snów”

warsztaty z wikliny papierowej

P. Marta Bartków-Gola

Zapisy do 01.02

Proszę o zabranie pistoletu
do kleju na gorąco

15.02

Pt.

9.45-10.30

10.30-12.00

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

„Konsonans”  P. Jakub Kowalczyk

15.02

Pt.

15.30-16.30

Podstawowa

Gimnazjum                             sala językowa

Lektorat języka angielskiego                   P. Renata Pelczar                                      

15.02

Pt.

16.30-17.30

Zaawansowana

Gimnazjum                            sala językowa

Lektorat języka niemieckiego    
P. Bartosz Pszonka

18.02

Pon.

15.45-16.30

lub

16.45-17.30

I,II

   Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

„Trzymaj formę”- gimnastyka

P. Urszula Szocik

19.02

Wt.

13.00- 14.30

Sekcja rzeźby

Centrum Aktywności Społecznej

„Rzeźba w drewnie” – warsztaty

P. Adam Januszak

 

20.02

Śr.

15.30-16.30

Podstawowa

Gimnazjum                           sala informatyczna

Informatyka

P. Roman Rutkowski

21.02

Czw.

16.30-18.00

I,II

Sala widowiskowa GOK

„Magia Indii”

Spotkanie z podróżnikami

Grażyną i Stefanem Sroczyńskimi

22.02

Pt.

9.45-10.30

10.30-12.00

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

„Konsonans”   P. Jakub Kowalczyk

22.02

Pt.

15.30-16.30

Podstawowa

Gimnazjum                             sala językowa

Lektorat języka angielskiego -
P. Renata Pelczar                                      

22.02

Pt.

16.30-17.30

Zaawansowana

Gimnazjum                             sala językowa

Lektorat języka     niemieckiego                         P. Bartosz Pszonka

25.02

Pn.

16.50-17.35

I,II

Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

„Zumba”

P. Monika Korycińska

26.02

Wt.

13.00- 14.30

Sekcja rzeźby

Centrum Aktywności Społecznej

„Rzeźba w drewnie” – warsztaty

P. Adam Januszak

27.02

Śr.

14.00-16.30

Jedziemy przez Kwielice  

I,II

Pływalnia Chrobry

„Aqua aerobic”

P. Marta Zacharzewska

Zapisy do 20.02