HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA PAŹDZIERNIK/LISTOPAD 2017 R.

Proszę o zabieranie indeksów na wykłady.

UWAGA!!!! W przypadku rezygnacji z zapisanych wcześniej przez Państwa zajęć,
proszę o informację.
Telefon kontaktowy 76 8315-182, 503901148, www.grebocickie.pl


Dzień

Godzina

Grupa

Miejsce

Rodzaj zajęć

21.10

Sob.

18.00

I,II

Sala widowiskowa

GOK

Le*Chaim- za życie poznajemy kulturę żydowską” – koncert z okazji Inauguracji Roku Kulturalnego

23.10

Pon.

14.30-17.00

Jedziemy przez Kwielice, Ogorzelec

I,II

Pływalnia Chrobry

Aqua aerobic”

P. Marta Zacharzewska

             Zapisy do 19.10

23.10

Pon.

18.00-19.30

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

Młodzi duchem” – warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

24.10

Wt.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum sala informatyczna

Informatyka

P. Roman Rutkowski

25.10

Śr.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum sala językowa

Lektorat języka angielskiego

                P. Renata Pelczar

25.10

Śr.

17.00-18.00

Zaawansowana

Gimnazjum sala językowa

Lektorat języka niemieckiego
P. Elżbieta Frankowska- Cyfra

26.10

Czw.

17.00-18.30

I,II

Sala widowiskowa GOK

Przekazywanie majątku: testamenty, darowizny” – wykład

P. Mariusz Okulski

27.10

Pt.

11.00-12.30

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

Konsonans” P. Anna Badecka

30.10

Pon.

16.00-16.45

lub

17.00-17.45

Godzina do wyboru przez słuchacza

Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

Trzymaj formę”- gimnastyka

P. Urszula Szocik

LISTOPAD

03.11

Pt.

14.30-24.00 Wyjazd z parkingu przy kościele

I,II

Teatr Muzyczny w Poznaniu

Zakonnica w przebraniu ” – operetka

Zapisy do 16.10 Koszt 25 zł

Liczba miejsc ograniczona

06.11

Pon.

16.00-16.45

lub

17.00-17.45

I,II

Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

Trzymaj formę”- gimnastyka

P. Urszula Szocik

06.11

Pon.

18.00-19.30

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

Młodzi duchem” -warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

07.11

Wt.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum sala informatyczna

Informatyka

P. Roman Rutkowski

08.11

Śr.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum sala językowa

Lektorat języka angielskiego

               P. Renata Pelczar

08.11

Śr.

17.00-18.00

Zaawansowana

Gimnazjum sala językowa

Lektorat języka niemieckiego
P. Elżbieta Frankowska- Cyfra

09.11

Czw.

15.00-17.00

lub

17.15-19.15

Sekcja rękodzieła

Centrum Aktywności Społecznej

Jesienny wianek na drzwi”

P. Monika Sosnowska

Zapisy do 27.10 . Koszt 10 zł

Proszę o zabranie pistoletu na gorący klej

10.11

Pt.

11.00-12.30

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

Konsonans” P. Anna Badecka

10.11

Pt.

13.00-14.00

I,II

Centrum Aktywności Społecznej

Rzeźba w drewnie” – warsztaty

P. Adam Januszak

Spotkanie organizacyjne dla osób zainteresowanych

10.11

Pt.

18.00

I,II

Sala widowiskowa GOK

Koncert z okazji Odzyskania Niepodległości

13.11

Pn.

14.30-17.00

I,II

Pływalnia Chrobry

Aqua aerobic”

P. Marta Zacharzewska

Zapisy do 8.11

13.11

Pn.

18.00-19.30

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

Młodzi duchem” – warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

15.11

Śr.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum sala językowa

Lektorat języka angielskiego

P. Renata Pelczar

15.11

Śr.

17.00-18.00

Zaawansowana

Gimnazjum sala językowa

Lektorat języka niemieckiego
P. Elżbieta Frankowska- Cyfra

16.11

Czw.

17.00-18.30

I,II

Sala widowiskowa GOK

Czechy w pigułce czyli krótki przewodnik po tradycji, kulturze i turystyce naszych sąsiadów”- wykład

P. Kamila Woźniak
Uniwersytet Wrocławski

17.11

Pt.

11.00-12.30

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

Konsonans” P. Anna Badecka

20.11

Pn.

16.00-16.45

Lub

17.00-17.45

Godzina do wyboru przez słuchacza

Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

Trzymaj formę”- - gimnastyka

P. Urszula Szocik

20.11

Pn.

18.00-19.30

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

Młodzi duchem” – warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

21.11

Wt.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum sala informatyczna

Informatyka

P. Roman Rutkowski

22.11

Śr.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum sala językowa

Lektorat języka angielskiego

P. Renata Pelczar

22.11

Śr.

17.00-18.00

Zaawansowana

Gimnazjum sala językowa

Lektorat języka niemieckiego
P. Elżbieta Frankowska- Cyfra

24.11

Pt.

11.00-12.30

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

Konsonans” P. Anna Badecka

24.11

Pt.

13.00-15.00

Sekcja rzeźbiarska

Centrum Aktywności Społecznej

Rzeźba w drewnie” – warsztaty

P. Adam Januszak

Koszt 20 zł (zakup dłut)

Zapisy do 16.11

27.11

Pn.

14.30-17.00

I,II

Pływalnia Chrobry

Aqua aerobic”

P. Marta Zacharzewska

Zapisy do 23.11

27.11

Pn.

18.00-19.30

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

Młodzi duchem” – warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

29.11

Śr.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum sala językowa

Lektorat języka angielskiego

P. Renata Pelczar

29.11

Śr.

17.00-18.00

Zaawansowana

Gimnazjum sala językowa

Lektorat języka niemieckiego
P. Elżbieta Frankowska- Cyfra

30.11

Czw.

17.00-18.30

I,II

Sala widowiskowa GOK

Czas wróżb: Katarzynki i Andrzejki” – wykład

P. Anna Wawryszewicz