HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA STYCZEŃ 2018 R.

Proszę o zabieranie indeksów na wykłady.

Telefon kontaktowy 76 8315-182, 503901148, www.grebocickie.pl

UWAGA!!!! W przypadku rezygnacji z zapisanych wcześniej przez Państwa zajęć, proszę o informację.


Dzień

Godzina

Grupa

Miejsce

Rodzaj zajęć

03.01

Śr.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum sala językowa

Lektorat języka angielskiego

               P. Renata Pelczar

03.01

Śr.

17.00-18.00

Zaawansowana

Gimnazjum sala językowa

Lektorat języka niemieckiego
P. Elżbieta Frankowska- Cyfra

05.01

Pt.

11.00-12.30

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

Konsonans” P. Anna Badecka

05.01

Pt.

13.00- 14.30

Sekcja rzeźbiarska

Centrum Aktywności Społecznej

Rzeźba w drewnie” – warsztaty

P. Adam Januszak

07.01

Niedz.

17.00

I,II

Kościół p.w. Św. Marcina w Grębocicach

Noworoczna Gala Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych”

08.01

Pn.

16.00-16.45

lub

17.00-17.45

Godzina do wyboru przez słuchacza

Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

Trzymaj formę”- - gimnastyka

P. Urszula Szocik

08.01

Pn.

18.00-19.30

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

Młodzi duchem” -warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

09.01

Wt.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum sala informatyczna

Informatyka

P. Roman Rutkowski

10.01

Śr.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum sala językowa

Lektorat języka angielskiego

                 P. Renata Pelczar

10.01

Śr.

17.00-18.00

Zaawansowana

Gimnazjum sala językowa

Lektorat języka niemieckiego
P. Elżbieta Frankowska- Cyfra

11.01

Czw.

17.00-21.00

I,II

Sala widowiskowa GOK

Bal Powstańców ” – impreza integracyjna.

Każdego uczestnika obowiązuje przebranie Występ grupy „Konsonans

Występ grupy cheerleaderek z UTW Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Koszt 10 zł. Zapisy i wpłaty do 29.12

15.01

Pn.

14.30-16.45

I,II

Pływalnia Chrobry

Aqua aerobic”

P. Marta Zacharzewska

Zapisy do 05.01

15.01

Pn.

18.00-19.30

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

Młodzi duchem” – warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

18.01

Czw.

12.30-15.30

lub

15.45-18.45

Sekcja rękodzieła

Centrum Aktywności Społecznej

Tworzymy biżuterię- bransoletka

P. Teresa Stępień

Proszę o zabranie okularów i ściereczki w jednolitym kolorze(oprócz białej)

Zapisy do 02.01. Koszt 10.00 zł

19.01

Pt.

11.00-12.30

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

Konsonans” P. Anna Badecka

22.01

Pn.

16.00-16.45

lub

17.00-17.45

Godzina do wyboru przez słuchacza

Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

Trzymaj formę”- gimnastyka

P. Urszula Szocik

22.01

Pn.

18.00-19.30

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

Młodzi duchem” -warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

25.01

Czw.

17.00-18.30

I,II

Sala widowiskowa GOK

"Od Karkonoszy po Szumawę czyli: Co warto zwiedzić w Czechach"
Dr Kamila Woźniak Uniwersytet Wrocławski

26.01

Pt.

11.00-12.30

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

Konsonans” P. Anna Badecka

26.01

Pt.

13.00-14.30

Sekcja rzeźbiarska

Centrum Aktywności Społecznej

Rzeźba w drewnie” – warsztaty

P. Adam Januszak

28.01

Niedz.

17.00

I,II

Sanktuarium Maryjne w Grodowcu

Grodowieckie Ostatki” – koncert

29.01

Pn.

14.30-16.45

I,II

Pływalnia Chrobry

Aqua aerobic”

P. Marta Zacharzewska

Zapisy do 19.01

29.01

Pn.

18.00-19.30

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

Młodzi duchem” -warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

30.01

Wt.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum -sala informatyczna

Informatyka

P. Roman Rutkowski

31.01

Śr.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum -sala językowa

Lektorat języka angielskiego

               P. Renata Pelczar

31.01

Śr.

17.00-18.00

Zaawansowana

Gimnazjum -sala językowa

Lektorat języka niemieckiego
P. Elżbieta Frankowska- Cyfra