HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA MARZEC 2018 R.

Dzień

Godzina

Grupa

Miejsce

Rodzaj zajęć

01.03

Czw.

17.00-19.00

I,II

Sala widowiskowa GOK

Policyjna profilaktyka na rzecz bezpieczeństwa seniorów – rzecznik Komendanta Policji Powiatowej Daria Solińska

02.03

Pt.

11.00-12.30

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

Konsonans” P. Anna Badecka

02.03

Pt.

13.00- 14.30

Sekcja rzeźbiarska

Centrum Aktywności Społecznej

Rzeźba w drewnie” – warsztaty

P. Adam Januszak

05.03

Pn.

16.00-16.45

lub

17.00-17.45

Godzina do wyboru przez słuchacza

Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

Trzymaj formę”- - gimnastyka

P. Urszula Szocik

05.03

Pn.

18.00-19.30

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

Młodzi duchem” -warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

06.03

Wt.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum sala informatyczna

Informatyka

P. Roman Rutkowski

07.03

Śr.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum sala językowa

Lektorat języka angielskiego

P. Renata Pelczar

07.03

Śr.

17.00-18.00

Zaawansowana

Gimnazjum sala językowa

Lektorat języka niemieckiego P. Elżbieta Frankowska- Cyfra

08.03

Czw.

17.30-22.00

Jedziemy Kwielice, Ogorzelec

Studentki

Kino „Cinema”

Głogów

Dzień Kobiet

Kino na szpilkach „ Kobieta sukcesu” – komedia romantyczna

Zapisy i wpłaty do 26.02. Koszt 10 zł

09.03

Pt.

11.00-12.30

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

Konsonans” P. Anna Badecka

12.03

Pn.

14.30-16.45

I,II

Pływalnia Chrobry

Aqua aerobic”

P. Marta Zacharzewska

Zapisy do 2.03

12.03

Pn.

18.00-19.30

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

Młodzi duchem” – warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

14.03

Śr.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum sala językowa

Lektorat języka angielskiego P. Renata Pelczar

14.03

Śr.

17.00-18.00

Zaawansowana

Gimnazjum sala językowa

Lektorat języka niemieckiego P. Elżbieta Frankowska- Cyfra

15.03

Czw.

10.00-12.30

lub

16.00-18.30

Sekcja rękodzieła

Sala GOK

Pisanka quilling ”

P. Marta Bartków-Gola

Koszt 5 zł. Zapisy i wpłaty do 1.03

Proszę o zabranie nożyczek.

16.03

Pt.

11.00-12.30

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

Konsonans” P. Anna Badecka

16.03

Pt.

13.00- 14.30

Sekcja rzeźbiarska

Centrum Aktywności Społecznej

Rzeźba w drewnie” – warsztaty

P. Adam Januszak

19.03

Pn.

16.00-16.45

lub

17.00-17.45

Godzina do wyboru przez słuchacza

Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

Trzymaj formę”- - gimnastyka

P. Urszula Szocik

19.03

Pn.

18.00-19.30

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

Młodzi duchem” -warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

20.03

Wt.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum sala informatyczna

Informatyka

P. Roman Rutkowski

21.03

Śr.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum sala językowa

Lektorat języka angielskiego

P. Renata Pelczar

21.03

Śr.

17.00-18.00

Zaawansowana

Gimnazjum sala językowa

Lektorat języka niemieckiego P. Elżbieta Frankowska- Cyfra

22.03

Czw.

17.00-18.30

I,II

Sala widowiskowa GOK

Rok 1918” – wykład

P. Antoni Bok

23.03

Pt.

11.00-12.30

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

Konsonans” P. Anna Badecka

25.03

Niedz.

11.00-16.00

I,II

Park

W Grębocicach

VII Kiermasz Tradycji Wielkanocnych i Święto dla Wszystkich Zmysłów”

Przerwa świąteczna w dniach 26.03 - 03.04.2018 r.

Telefon kontaktowy 76 8315-182, 503901148, www.grebocickie.pl

UWAGA!!!! W przypadku rezygnacji z zapisanych wcześniej przez Państwa zajęć, proszę o informację