HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA KWIECIEŃ 2018 R.

Dzień

Godzina

Grupa

Miejsce

Rodzaj zajęć

04.04

Śr.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum  -sala językowa

Lektorat języka        angielskiego       
     P. Renata Pelczar                                      

04.04

Śr.

17.00-18.00

Zaawansowana

Gimnazjum -sala językowa

Lektorat języka niemieckiego  
P. Elżbieta Frankowska- Cyfra

05.04

Czw.

17.00-18.30

I,II

Sala widowiskowa GOK

"Niestraszny wiek starszy czyli czym jest depresja i jak sobie z nią radzić" – wykład

  psycholog Magdalena Radajewska

06.04

Pn.

11.00-12.30

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

„Konsonans”  
P. Anna Badecka  

06.04

Pn.

13.00- 14.30

Sekcja rzeźbiarska

Centrum Aktywności Społecznej

„Rzeźba w drewnie” – warsztaty

P. Adam Januszak

09.04

Pn.

14.30-16.45

I,II

Pływalnia Chrobry

„Aqua aerobic”

P. Marta Zacharzewska

Zapisy do 2.04

09.04

Pn.

18.00-19.30

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

„Młodzi duchem” -warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

10.04

Wt.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum -sala informatyczna

Informatyka

P. Roman Rutkowski

11.04

Śr.

17.00-18.00

Zaawansowana

Gimnazjum                             sala językowa

Lektorat języka niemieckiego    
P. Elżbieta Frankowska- Cyfra

12.04

Czw.

17.00-18.30

I,II

Sala widowiskowa GOK

„Adam Mickiewicz w kręgu tajemnic niedopowiedzeń” – wykład

dr Jakub Rawski

13.04

Pt.

11.00-12.30

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

„Konsonans”  
P. Anna Badecka  

14.04

Sob.

18.00

I,II

Sala widowiskowa GOK

Teatralne Grębocice „Pragnienie wolności” w wykonaniu min. grupy teatralnej UTW „Młodzi Duchem”

16.04

Pn.

16.00-16.45

lub

17.00-17.45

Godzina do wyboru przez słuchacza

   Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

„Trzymaj formę”- - gimnastyka

P. Urszula Szocik

16.04

Pn.

18.00-19.30

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

„Młodzi duchem” – warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

18.04

Śr.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum  -sala językowa

Lektorat języka angielskiego 
P. Renata Pelczar

18.04

Śr.

 

17.00-18.00

 

Zaawansowana

Gimnazjum -sala językowa

Lektorat języka niemieckiego 
 
P. Elżbieta Frankowska- Cyfra

19.04

Czw.

7.00-20.00

Jedziemy przez

Rudną

 

I,II

Śmiełów, Cichów, Lubiń

Śladami Mickiewicza po Wielkopolsce ” – wycieczka

Zapisy i wpłaty od 12.03 do 06.04. Koszt 25 zł

Liczba miejsc ograniczona

20.04

Pt.

11.00-12.30

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

„Konsonans”    
P. Anna Badecka  

21.04

Sob.

17.00

I,II

Sala widowiskowa GOK

Warsztat śpiewania pieśni patriotycznych z okazji 3 maja

P. Aneta Marciniak i Krzysztof Cybula

 

23.04

Pn.

14.30-16.45

I,II

Pływalnia Chrobry

„Aqua aerobic”

P. Marta Zacharzewska

Zapisy do 16.04

23.04

Pn.

18.00-19.30

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

„Młodzi duchem” -warsztaty

 P. Monika Jaskuła-Kozieł

24.04

Wt.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum  -sala informatyczna

Informatyka

P. Roman Rutkowski

25.04

Śr.

16.00-17.00

Podstawowa

Gimnazjum  -sala językowa

     Lektorat języka                angielskiego                      P. Renata Pelczar                                      

25.04

Śr.

17.00-18.00

Zaawansowana

Gimnazjum-sala językowa

Lektorat języka niemieckiego 
P. Elżbieta Frankowska- Cyfra

26.04

Czw.

10.00-12.00

lub

16.00-18.00

Sekcja rękodzieła

Sala GOK

  „Łubianka, nie tylko na truskawki” –  warsztaty decoupage

P. Marta Bartków-Gola

Koszt 5 zł. Zapisy i wpłaty do 13 .04

Proszę o zabranie nożyczek.

27.04

Pt.

11.00-12.30

Sekcja wokalno-instrumentalna

Centrum Aktywności Społecznej

„Konsonans” 
P. Anna Badecka  

27.04

Pt.

13.00- 14.30

Sekcja rzeźbiarska

Centrum Aktywności Społecznej

„Rzeźba w drewnie” – warsztaty

P. Adam Januszak

28.04

Sob.

17.00

I,II

Sala widowiskowa GOK

Warsztat śpiewania pieśni patriotycznych z okazji 3 maja

P. Aneta Marciniak i Krzysztof Cybula

30.04

Pn.

16.00-16.45

lub

17.00-17.45

Godzina do wyboru przez słuchacza

   Sala Korekcyjna

Szkoła Podstawowa

„Trzymaj formę”- - gimnastyka

P. Urszula Szocik

30.04

Pn.

18.00-19.30

Sekcja teatralna

Sala widowiskowa GOK

„Młodzi duchem” – warsztaty

P. Monika Jaskuła-Kozieł

 

Telefon kontaktowy 76 8315-182, 503901148, www.grebocickie.pl            

Wszystkie wyjazdy z parkingu przy kościele.

UWAGA!!!!  W przypadku rezygnacji z zapisanych wcześniej przez Państwa zajęć,
proszę o informację
.