Tak jeszcze się nie bawiliśmy w Grębocicach!
Pierwsze plenerowe Gminne Mikołajki to strzał w dziesiątkę!
Wesoły orszak mieszkańców prowadzony przez Orkiestrę Dętą OSP z Kwielic wyruszył spod Urzędu Gminy by ulicami Grębocic przemaszerować do parku w Grębocicach.
Tam organizator imprezy Wójt Gminy Grębocice Roman Jabłoński oficjalnie powitał wszystkich uczestników, zachęcając do udziału w przygotowanych atrakcjach.
Strefy aktywności gromadziły rzesze dzieci i dorosłych. Biegi Mikołajkowe, Klaun Jejku z pokazem iluzji i animacjami, FUN-Dżasta Animator Justyna Potulicka i jej Zumba Mikołajkowa, Zimowe Show w wykonaniu Fundacja Teatr Kubika ze Szczecina z przepiękną scenografią i balonowymi zabawami.
Młode artystki prezentujące repertuar mikołajkowy. Koła Gospodyń Wiejskich z Grębocic, Grodziszcza, Kwielic i Rzeczycy serwujące bezpłatnie pyszny barszcz, kawę i herbatę, a ponadto możliwość zakupu pierogów, krokietów, ciasteczek, pierników. 17 wystawców z bogatym asortymentem. W okresie przed świętami bożonarodzeniowymi zdobi się pierniczki.
I o tym pomyśleliśmy!
Wraz z Cukiernią Pawełkiewicz mogliśmy przemycić trochę tradycji bożonarodzeniowej.
Na koniec przybył nasz specjalny gość, czyli Święty Mikołaj wraz z pomocnikami, uwaga! czym? kabrioletem! by rozdać 660 paczek dla dzieci z okolicznych szkół, przedszkoli i żłobków.
Wasza frekwencja, uśmiechy i niesamowita atmosfera, aż kipią z naszych zdjęć.