GRUPY, SEKCJE, ZESPOŁY

 

GRA NA INSTRUMENTACH dla dzieci, młodzieży i dorosłych:

Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej z Kwielic /prowadzi kapelmistrz Marcin Lerch

Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej z Grębocic /prowadzi kapelmistrz Mateusz Kaczorek

 

NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH dla dzieci od 7 roku życia, młodzieży /prowadzi Adam Szewców:

poniedziałek/ godz.14:30-15:30/ sala orkiestry GOK Grębocice

wtorek/ godz.14:00-16:00/ sala orkiestry GOK Grębocice

środa/ 16:00-18:00/ sala orkiestry GOK Grębocice

piątek/ 14:30-16:30/ sala orkiestry GOK Grębocice

piątek/ 17:00-18:00/ sala orkiestry WOK Kwielice

 

ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY

SZCZYPIOR BAND/ prowadzi Krzysztof Cybula

 

TANIEC / prowadzi Renata Chrzan:

  • zajęcia rytmiczno-taneczne:

GAGATKI (dzieci w wieku 4-5 lat) – wtorek/ godz.14.45-15:20 / sala GOK

SKRZATY RENATY (dzieci w wieku 6-8 lat) – poniedziałek/ godz.15:30-16:20 / sala GOK

Solo (wiek 4 lata) – środa/ godz.15:00-15:45/ sala GOK

  • zajęcia tańca mażoretkowego:

MAŻORETKI FUKS (dzieci w wieku 9-11 lat) – poniedziałek/ godz.14:30-15:30 / sala GOK

MAŻORETKI PRYM (dzieci w wieku 11-14 lat) – wtorek/ godz. 15:30-16:30/ sala GOK

Solo (wiek 14 lat) – środa/ godz.14:00-15:00/ sala GOK

 

PLASTYKA / prowadzi Marta Bartków-Gola:

GAGATKI ART (dzieci w wieku 4-5 lat) – wtorek/ godz.15:25-16:00 / sala zajęć plastycznych

BAMBINO (dzieci w wieku 6-8 lat) – poniedziałek/ godz.16:20-17:00/ sala zajęć plastycznych

KRESKA (dzieci w wieku 9-11 lat) – poniedziałek/ godz.15:30-16:15/ sala zajęć plastycznych

MOZAIKA (dzieci w wieku 11-14 lat) – wtorek/ godz. 16:30-17:15/ sala zajęć plastycznych

 

ŚPIEW:

Sekcja Wokalna GŁĘBIA DŹWIĘKU dla dzieci i młodzieży – czwartek/ godz.16:0-18:00/ sala orkiestry
GOK Grębocice/prowadzi Anna Wołoszyn

ZESPÓŁ POLNE MAKI – środa/ godz.17.00/ mała sala GOK Grębocice/ prowadzi Krzysztof Cybula

ZESPÓŁ JARZĘBINA – wtorek/ godz.18.45 / sala WOK Rzeczyca/ prowadzi Katarzyna Czajkowska

ZESPÓŁ CHÓR ZŁOTA JESIEŃ – wtorek/ godz. 17:00 / sala CAS/ prowadzi Katarzyna Czajkowska

ZESPÓŁ ECHO KWIELICE – wtorek/ godz. 18.00/ sala WOK Kwielice/ prowadzi Aneta Marciniak

ZESPÓŁ WYSOKIE C – środa/ godz.19:00/ sala GOK Grębocice/ prowadzi Krzysztof Cybula

 

TEATR:

SEKCJA TEATRALNA – poniedziałek/ godz.16:00-17:30/ sala orkiestry GOK Grębocice/
prowadzi Bartłomiej Kamiński