Podsumowanie 28. TURNIEJU WSI „Galernicy i Bosmani – Do Grębocic Płyńcie z Nami”!

W miniony weekend w Grębocicach odbył się niezapomniany Turniej Wsi, który przyciągnął tłumy mieszkańców i uczestników z różnych sołectw! Turniej o tematyce morskiej, dostarczyły mnóstwo emocji i radości. Rywalizowano w takich dyscyplinach jak zwijanie liny, łowienie rybek, wiązanie węzłów itd.

Wyniki turnieju:

1 miejsce: Sołectwo Duża Wólka

2 miejsce: Sołectwo Rzeczyca

3 miejsce: Sołectwo Obiszów

Nagroda Super Sołtysa Gminy Grębocice 2024 powędrowała do Ireneusza Frątczaka z Kwielic za jego wybitne zaangażowanie i umiejętności.

Specjalna nagroda za najlepsze przebranie związane z tematem turnieju trafiła do Sołectwa Grębocice za ich kreatywność i wspaniałe kostiumy!

 

Ale to nie wszystko! Wszyscy bawili się doskonale przy muzyce zespołu Happy Jędrowski Show, który rozkręcił prawdziwą imprezę. Mieszkańcy i goście tańczyli do późnych godzin, ciesząc się każdą chwilą. Niezapomniany pokaz taneczny zaprezentowały również Grębocickie Mażoretki, które zachwyciły publiczność swoją synchronizacją i energią.

Podczas turnieju odbył się również konkurs „Morskie Opowieści” dla dzieci, który był związany z tematyką imprezy. Wyniki konkursu są następujące:

W kategorii 5-7 lat:

1 miejsce: Inka Pierzchalska

2 miejsce: Witold Pierzchalski

3 miejsce: Noemi Graf

4 miejsce: Adelajda Pietraszewska, Amelia Matczak, Leo Wiśniewski, Emilia Matwis

 

W kategorii 8-12 lat:

1 miejsce: Lena Skrzypczak

2 miejsce: Michalina Pietraszewska

Na koniec chcielibyśmy wspomnieć, że Sołectwo Grębocice zdobyło również pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez gminę Grębocice pt. „Wiosenne Porządki”. Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i kibicom za wspaniałą atmosferę i niezapomniane chwile. To był dzień pełen radości, integracji i wspólnej zabawy. Do zobaczenia za rok.

 

GŁÓWNE FOTO

 

Link do galerii zdjęć: https://grebocickie.pl/turniej-wsi-3/